Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žďárská liga 2009

Muži

 

Průběžné pořadí ligy po 6. kole

 

 1. kolo - Velké Meziříčí  5. kolo - Olší  9. kolo - Lavičky
 2. kolo - Litava  6. kolo - Kundratice  10. kolo - Meziříčko
 3. kolo - Netín  7. kolo - Katov  11. kolo - Heroltice
 4. kolo - Maršovice  8. kolo - Krokočín  12. kolo - Stanoviště

  

1. kolo Velké Meziříčí - noční - 2.5.2009 nahoru

Sestava "A" (od koše): Jenda, Tomáš, Marcel, Petr, Láďa, LP Lukáš Z., PP Miloš

Sestava "B" : Lukáš S., Ivo Dobrovolný, Mirek Dobrov., Luboš, Pavel, LP Jan Pešek, PP Aleš

 

Oběma týmům se nedařilo na pravém proudu. Áčku Miloš nestihl doběhnout, v béčku se Alešovi odpojila proudnice.

  Družstvo Čas Body
1. Krokočín 19.09 20
2. Stanoviště 19.34 17
3. Sychotín 20.21 15
4. Starý Lískovec Sport 20.68 13
5. Katov 20.84 12
6. Hluboké 20.86 11
7. Benetice 21.35 10
8. Meziříčko 21.45 9
8. Kundratice 21.45 9
10. Trnava 21.51 7
11. Radostín nad Oslavou 22.69 6
12. Čikov 22.97 5
13. Heroltice 23.66 4
14. Ruda 26.08 3
15. Tasov 28.04  
16. Olší 30.14 1
17. Lhotky sport 32.84 1
18. Zbraslav 37.07 1
19. Zbraslav B 39.99 1
20. Netín 44.50 1
21. Velké Meziříčí 50.93 1
22. Trnava B N  
22. Hluboké B N  
22. Olší B N  
22. Dobroutov N  
22. Maršovice N  
22. Lavičky N  
22. Litava B N  
22. Lhotky N  
22. Krokočín B N

 

2. kolo Litava - 10.5.2009 nahoru

Sestava "A" (od koše): Miloš, Tomáš, Marcel, Petr, Láďa, LP Lukáš Z., PP Jenda

Sestava "B" : Lukáš S., David, Mirek Dobrovolný, Luboš, Pavel, LP Jan , PP Aleš

 

Oba týmy bohužel nedokončili řádně útok.

V áčku se prohodil Miloš s Jendou a právě Jenda uklouzl u terčů a překročil nástřikovou čáru, což znamenalo neplatný pokus.

V béčku zase nestihl doběhnout levý proudař i díky tomu, že na rozdělovači byl zavřený pravý proud.

  Družstvo Čas 1. terč Body
1. Litava 16.97 16.59P 20
2. Benetice 17.48 17.22L 17
3. Sychotín 17.51 17.36L 15
4. Žernovník 17.75 17.68P 13
5. Lavičky 17.99 17.19P 12
6. Horní Poříčí 18.18 18.00L  
7. Krokočín 18.38 18.23L 10
8. Stanoviště 18.45 17.82P 9
9. Hluboké 18.56 17.24L 8
10. Petrovice 18.72 17.98L  
10. Starý Lískovec Sport 18.72 18.10L 7
10. Černovice B 18.72 18.62P 7
13. Litava B 18.90 18.88L 4
14. Čikov 19.49 19.47P 3
15. Lhotky sport 19.90 19.06P 2
16. Maršovice 20.75 20.55L 1
17. Lhotky 20.91 20.08L 1
18. Olší 21.02 20.36L 1
19. Katov 21.04 20.27P 1
20. Jabloňany B 21.36 19.44P 1
21. Olší B 21.49 19.52L 1
22. Meziříčko 21.55 20.48P 1
23. Netín 21.66 20.98L 1
24. Kundratice 22.09 21.17P 1
25. Heroltice 24.75 21.74P 1
26. Černovice N    
26. Krokočín B N    
26. Jabloňany N    
26. Hluboké B N    
26. Zbraslav B N    
26. Velké Meziříčí N    
26. Zbraslav N    
26. Ruda N  

 

3. kolo Netín - 24.5.2009 nahoru

Sestava "A" (od koše): Miloš, Tomáš, Marcel, Petr, Láďa, LP Lukáš Z., PP Jenda

Sestava "B" : Lukáš S., David, Mirek Dobrovolný, Luboš, Pavel, LP Aleš , PP Michal

 

Konečně aspoň dokončené útoky!

Áčko si sice vylepšilo svůj nejrychlejší čas, ale pořád se to neblížilo ideálu. Malé zaváhání na koši a potom i na pravém proudu znamenalo čas 20,09 (19,36 L) a 14. místo.

Béčko si vybralo opět smůlu, když se pravý proud zdržel a strojník musel chvíli počkat s vodou. Výsledný čas 27,30 (24,07 P) přisoudil klukům 22. místo

  Družstvo Čas 1. terč Body
1. Litava 17.59 17.43L 20
2. Maršovice 18.26 18.22L 17
3. Lavičky 18.39 17.79P 15
4. Sychotín 18.62 17.48P 13
5. Krokočín 18.63 18.13P 12
6. Žernovník 18.90 18.22P 11
7. Budíkovice 18.96 17.72L  
8. Hluboké 19.05 17.93L 9
9. Výsonín 19.28 18.31P  
10. Stanoviště 19.47 18.00L 7
11. Starý Lískovec Sport 19.59 18.04P 6
12. Radostín nad Oslavou 19.70 19.27L 5
13. Kundratice 19.78 19.67P 4
14. Zbraslav A 20.09 19.36L 3
15. Lhotky 20.15 19.59L 2
16. Kejžlice 20.21 19.81L  
17. Litava B 20.39 19.81P 1
18. Čikov 21.59 20.54L 1
19. Hluboké B 22.75 22.45L 1
20. Heroltice 23.73 22.05L 1
21. Katov 24.21 21.24P 1
22. Zbraslav B 27.30 24.07L 1
23. Netín 29.43 29.15P 1
24. Benetice 32.63 18.12P 1
25. Ruda 32.79 32.78P 1
26. Velké Meziříčí 43.20 42.61P 1
27. Meziříčko N    
27. Lhotky sport N

 

4. kolo Maršovice - 13.6.2009 nahoru

Sestava "A" (od koše): Miloš, Tomáš, Marcel, Petr, Láďa, LP David (Krokočín), PP Jenda

 

Konečně čas pod 20 vteřin.

Áčko si opět vylepšilo po pěkném útoku svůj nejrychlejší čas na 19,44 a vylepšilo si i nejlepší umístění (13.). když skončilo 6., získalo 11 bodů a celkově se posunulo na 15. příčku. 

  Družstvo Čas 1. terč Body
1. Lavičky 17.61 17.58P 20
2. Litava 17.67 17.59P 17
3. Hluboké 18.16 18.14L 15
4. Starý Lískovec Sport 18.41 17.95P 13
5. Žernovník 19.19 17.78P 12
6. Zbraslav 19.44 19.33P 11
7. Krokočín 19.68 18.53P 10
8. Radostín nad Oslavou 19.92 19.80L 9
9. Kundratice 20.17 19.72L 8
10. Krokočín B 20.80 20.56L 7
11. Katov 21.03 20.74L 6
12. Meziříčko 22.89 21.68P 5
13. Lhotky 23.22 22.56L 4
14. Litava B 24.67 23.32P 3
15. Kuřim 25.63 24.92P 2
16. Čikov 33.25 31.76L 1
17. Netín 34.32 32.50L 1
18. Stanoviště 38.17 20.80P 1
19. Olší N    
19. Maršovice N    
19. Benetice N

 

5. kolo Olší - 21.6.2009 nahoru

Sestava "A" (od koše): Miloš, Tomáš, Marcel, Petr, Láďa, LP Lukáš Z., PP Jenda

Sestava "B" : Lukáš S., David, Adam Smutný, Luboš, Laďa, LP Aleš , PP Michal

 

Áčku se nepovedla zopakovat devatenáctka. Lukáš měl sice sraženo 19,69, ale Jenda prostříkl a výsledný čas 21,23 znamenal 13. místo.

Béčku se bohužel opět nezadařilo, když Michal nezapojil na konci proudnici, a tak zase eNko.

  Družstvo Čas 1. terč Body
1. Lavičky 18.15 17.52P 20
2. Benetice 18.59 17.97P 17
3. Netín 18.94 18.85P 15
4. Žernovník 19.09 18.11L 13
5. Míchov 19.47 19.46L 12
6. Litava B 19.57 18.37L 11
7. Stanoviště 19.60 18.48L 10
8. Kundratice 19.75 19.40L 9
9. Starý Lískovec Sport 20.16 20.00P 8
10. Radostín nad Oslavou 20.18 20.02P 7
11. Krokočín B 20.21 19.80L 6
12. Sudice 20.78 20.50P  
13. Zbraslav 21.23 19.69L 4
14. Maršovice 21.31 18.02P 3
15. Černá Hora 22.36 21.93P 2
16. Lhotky 23.53 21.28L 1
17. Olší B 25.29 19.61L 1
18. Hluboké B 25.50 22.90L  
19. Krokočín 25.65 24.99P 1
20. Čikov 33.85 33.11P 1
21. Kuřim 37.07 36.53L 1
22. Hluboké N    
22. Katov B N    
22. Heroltice N    
22. Katov N    
22. Zbraslav B N    
22. Olší N    
22. Meziříčko N    
22. Litava N    
22. Sychotín N  

 

6. kolo Kundratice - 26.7.2009 nahoru

Sestava "A" (od koše): Miloš, Tomáš, Marcel, Petr, Láďa, LP Lukáš Z., PP Jenda 

Docela pěkný útok. Voda šla celkem rychle, bohužel já jsem se sekl už na základně, nestihl jsem ideálně roztáhnout hadice, a tak mě šla později voda a výsledný čas byl 19,18 (Lukáš 18,48). Ale 7. místo je dobré.

  Družstvo Čas 1. terč Body
1. Litava 17.10 16.84P 20
2. Lavičky 17.29 16.97P 17
3. Benetice 17.63 17.39L 15
4. Žernovník 18.12 17.04P 13
5. Starý Lískovec Sport 18.63 18.08P 12
6. Stanoviště 19.18 18.43L 11
6. Zbraslav 19.18 18.48L 11
8. Maršovice 19.20 17.86P 9
9. Radostín nad Oslavou 19.29 18.86L 8
10. Černovice 19.32 18.42L 7
11. Lhotky 19.65 19.37P 6
11. Kundratice 19.65 19.53P 6
13. Čikov 19.76 19.50L 4
14. Krokočín 19.82 18.59L 3
15. Meziříčko 21.60 21.16P 2
16. Radňoves 22.01 21.22P 1
17. Hluboké B 22.59 22.54L 1
18. Rohovládová Bělá 23.81 23.50P 1
19. Radňoves B 26.41 25.46L 1
20. Heroltice 28.08 22.91L 1
21. Netín 36.63 33.70P 1
22. Krokočín B N    
22. Hluboké N    
22. Litava B N    

 

7. kolo Katov - 16.8.2009 nahoru

Sestava "A" (od koše): Miloš, Tomáš, Marcel, Petr, Láďa, LP Lukáš Z., PP Jenda 

I přes trať do kopce jsme mohli mít pěknou 19náctku, kdybych na pravém proudu neprostříkal. Stálo nás to třetí místo a 5 bodů. Celkové 7. místo za čas 21,16 je pro nás celkem dobré a znamená posun o jedno místo na průběžnou 12. pozici.

  Družstvo Čas 1. terč Body
1. Benetice 18.38 18.33P 20
2. Čikov 19.43 18.72L 17
3. Lavičky 19.55 17.94P 15
4. Radostín nad Oslavou 19.77 19.45L 13
5. Krokočín B 19.85 19.81P 12
6. Litava B 20.21 19.82L 11
7. Zbraslav 21.16 19.44P 10
7. Katov 21.16 21.00P 10
9. Hluboké 21.50 21.39P 8
10. Netín 21.94 18.29L 7
11. Starý Lískovec Sport 22.06 18.75P 6
12. Kundratice 22.21 20.61L 5
13. Hluboké B 23.33 22.32L 4
14. Krokočín 23.46 18.83L 3
15. Kuřim B 24.14 22.42P 2
16. Kuřim 35.70 28.94L 1
17. Lhotky N    
17. Stanoviště B N    
17. Níhov N    
17. Bobrová N    
17. Stanoviště N